Przepis na: Kanapka z pastą jajeczną

Zgłoś błąd

Składniki( ):

 • jajko, łyżeczka masła, 1/3 pęczka szczypiorku, kromka ciemnego chleba

Przepis:

Kanapka z pastą jajeczną
Umyj jajko, ugotuj na twardo i zetrzyj na tarce o małych otworach.
Umyj szczypiorek i drobno posiekaj. Zamiast szczypiorku możesz użyć też cebulki dymki lub bardzo drobno posiekanej zwykłej cebulki.
Wymieszaj jajko i szczypiorek i dodaj do nich łyżeczkę masła (miękkiego, nie z lodówki) i jeszcze raz wszystko dokładnie wymieszaj.
Posmaruj pastą kromkę ciemnego chleba.

Kanapka z pastą jajeczną - Wideo

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
 • Re: Kochane Bravo

  Kalkulator pokazał mi BMI 20,31. Pewnie w twoim uniwersum to niedowaga. Droga wyrzeczeń i ciągle jesteś pulpetem nienawidzacym szczupłych kobiet? Smuteczek. Zjadłam za ciebie kanapki z pastą jajeczną. Pycha.

 • Re: Zwiazkowe skojarzenia

  A kanapki z pasta jajeczna w szafocie tez pamiętasz? Powiedz który rocznik jesteś? -- Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowania się w czas olbrzymich upałów. S.J.Lec ...

 • Re: Kto jeszcze się przyzna?

  Wlasnie wciagnelam kanapki z pasta jajeczna, pomidorem i natka pietruszki. Mysle, ze byly o wiele lepiej zbilansowane niz gotowa pomidorowa z lidla.

 • Re: Cytaty o imionach z literatury

  po nic." "Kilka miesięcy później Ewa zdążyła już niemal zapomnieć o tamtej sytuacji i mrzonkach o Opolu. Właśnie przygotowywała kanapki z pastą jajeczną w ramach praktyk w ?Społem?. Robiła to od bitych dwóch miesięcy, starając się nie narzekać na monotonię. Przejeżdżała nożem po kromce, nucąc pod

 • Re: Kto jeszcze się przyzna?

  ania357 napisała: > Wlasnie wciagnelam kanapki z pasta jajeczna, pomidorem i natka pietruszki. Mysl > e, ze byly o wiele lepiej zbilansowane niz gotowa pomidorowa z lidla Akurat zupy z Lidla mają świetny skład.

 • Re: ematka higieniczna - pytanie

  Mąż wczoraj na stole znalazł kanapkę z pastą jajeczną bez pasty jajecznej. Zlizana. I zrobił małe śledztwo pt kto zlizał. Nie mógł bidny uwierzyć, że żona. Trzy razy upewniał się, że na pewno to nie kot zlizał zanim sam zjadł chlebek z ogórkiem z talerzyka. Żyjesz w domu z kotami - wyrabia się w

 • Re: mak - jecie inaczej niż przetworzony w cieści

  Kiedyś poczęstowano mnie kanapkami z pastą jajeczną i makiem. Smaczne było. Mak był zamieszkany z pastą.

 • Re: Nie cierpię gotować!! Help me..

  dowolnymi dodatkami, lubię szakszukę, kanapki z pastą jajeczną, hod dogi, domowe hamburgery i takie tam. -- A zwierzęta patrzyły na świnie nie wiedząc, kto jest większym kłamcą: O'Srajtek, Pinokio, Zero czy Napoleon malutki.